خط مشی

شرکت دانش بنیان ابزار پزشکی اسوه آسیا پیشرو در مسیر طراحی و تولید ابزارهای پزشکی

 

شرکت ابزار پزشکی اسوه آسیا در زمینه تولید انواع ایمپلنت های ارتوپدی در سال 1387 فعالیت خود را آغاز نموده است. وجود سیستم مدیریت کیفیت پویا، نشانه ی تعهد مداوم ما به کیفیت برای بهبود زندگی بیماران است و به آن افتخار می کنیم. امروز پس از گذشت بیش از یک دهه از آغاز فعالیت اسوه، همه اطمینان دارند که تعهد به کیفیت در همه جنبه های کار ما مشهود است.

تعهد کیفی در قبال بیماران، ما را به این سمت سوق می دهد که محصولات ایمن و اثر بخش مطابق با استاندارد های کلاس جهانی تولید و به بازار عرضه کنیم به همین جهت بدون وقفه برای رسیدن به بالاترین استاندارد ها تلاش می کنیم. خط مشی کیفیت بیان تعهد ما نسبت به مشتریان و نیرو محرکه سیستم مدیریت کیفیت ماست که براساس اصل بهبود مستمر و مدیریت ریسک طرح ریزی شده است.

مديريت ارشد شرکت با پیاده سازی و برقراري سيستم مديريت كيفيت مبتني بر استاندارد ISO 13485:2016 در راستای ارائه محصولات با کیفیت و اطمینان از انطباق با الزامات قانونی برای افزایش رضایت مشتری و بهبود مستمر عملکرد و توانایی سازمان، خود را متعهد به رعایت و پیشبرد سیاست های زیر می داند: 

  •  جلب و افزايش رضايت مشتريان از طريق شناسايي و پاسخگويي نيازها با رعايت الزامات قانونی
  •  کاهش بازه رسیدگی به شکایات و نظریات مشتریان
  •  ارتقاء سطح کمی وکیفی خدمات  ارائه شده
  •  افزايش بهره وری، توانمندی ، رضایت نیروی انسانی، ارتقای دانش فنی و مهارت های کارکنان
  •  بهبود و نوآوری محصولات از طریق توسعه و تحقیقات و ارتقای فناوری
  •  تامین محیط کاری ایمن و سالم برای کارکنان

 

اينجانب تعهد خود در برقراري و نگهداري سيستم های مورد نظر فوق و تهیه منابع مالی و عملیاتی مورد نیاز را اعلام  می نمايم. خط مشی کیفیت بخش مهمی از فرهنگ کیفیت ماست از کلیه همکاران در تمام سطوح انتظار   می رود نسبت به درک و تحقق آن کوشا بوده و در بهبود آن تلاش نمایند. این نسخه منعکس کننده آخرین تغییرات سیاسیت های کیفیت سازمان است و در جهت انطباق با تغییرات الزامات قانونی بهبود می یابد و در بازه های زمانی مناسب مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.