1- فلسفه وجودی اسوه چیست؟

شرکت ابزار پزشکی اسوه آسیا اين مسئوليت را احساس مي کند که نقش مهمی درارتقا سلامت جامعه دارد، در این راستا فلسفه وجودی ما در کمک به صنعت بهداشت و درمان کشور در به شرح ذیل است:

اول کمک به توسعه ظرفیت تولید تجهیزات پزشکی داخلی  و بهبود وضعیت بهداشت و درمان از طریق تولید ایمپلنت های ارتوپدی، ستون فقرات، فک و صورت و گرافت های استخوانی سنتزی بر اساس آخرین تکنولوژی های نوین دنیا

دوم ارائه محصولات با کیفیت جهت :

افزایش اثربخشی و بهبود کیفیت درمان

فرهنگ سازی مصرف تولیدات ایرانی

2- ارزش‌های مورد توجه اسوه چیست؟

ارزشهای ما راهنماي تصميم گيري مديريت و هم چنين هدايت گر رفتارکارکنان در سازمان مي باشند .

ما همواره تلاش می کنیم تا با حفظ صداقت، تعهد به ارائه محصولات با کیفیت در ذینفعان خود، ایجاد اعتماد نمائیم و با انجام کار گروهی، احترام درون سازمانی، حرفه‌گرایی و شایسته‌سالاری در شرکت سبب افزایش رضایت کارکنان شویم و در نهایت با در نظر گرفتن حفظ منافع ملی و رعایت عدالت، به ارزش‌های ملی و منطقه‌ای خود نیز پایبند باشیم.

3- سیاست های کلی اسوه چیست؟

خودکفایی ملی در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و جلوگیری از انتقال سرمایه ها به خارج از کشور

اشتغالزایی به صورت مستقیم و غیر مستقیم به واسطه فراهم شدن تقاضای جدید برای محصولات و کامل شدن سبد محصولات

مقابله با تحریم های اقتصادی با خودکفایی در تولید تجهیزات پزشکی

بومی کردن تکنولوژی های نوین دنیا در حوزه تولید

نوآوری و تحقیق و توسعه در تولید محصولات با کیفیت بالاتر و ارزش افزوده بیشتر

توسعه بازار و عرضه کالاها با تکنولوژی نوین و کیفیت بالا به قیمتهای مناسب

ایجاد ارزش افزوده، سودآوری و کسب مزیت رقابتی پایدار به منظور تامین رضایت ذینفعان

مدیریت موثر و بهره ور بر منابع با استفاده از فن آوریهای نوین و توانمندسازی منابع انسانی

ورود به بازارهای بین المللی

4- سیاست کیفیت اسوه چیست؟

تلاش برای تبدیل شدن به بهترین برند در صنعت ارتوپدی کشور

انطباق کیفیت محصولات با الزامات تجهیزات پزشکی در سطح بین الملل

پیاده سازی تکنیک های تولید خوبGMP  در زمینه تولید ایمپلنت ها، ابزارآلات پزشکی و  بیو مواد استخوانی

ارائه محصولات در سطح کیفیت برترین برند های تولید کننده ایمپلنت های ارتوپدی دنیا با استفاده از به روزترین ماشین آلات تولید و تامین مواد اولیه مورد نیاز از بهترین تولیدکنندگان اروپایی

شرکت ابزار پزشکی اسوه آسیا با برخورداري از الطاف الهي و به پشتوانه یه دهه بهره گیری از تجارب، دانش و توانمندی متخصصان سخت‌كوش خود  با استقرار و نگهداری اثربخش سیستم مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکی، مصمم به بهبود سيستم‌ها، فرايندها و خدمات خود می باشد.

در این راستا شرکت اسوه توانسته با اخذ استاندارد های ISO13485:2016، ISO9001:2015، ISO14001:2004، ISO10002:2014، OHSAS18001:2007 و نشان CE اتحادیه اروپا، اندیشه پویای خود مبنی بر دستیابی به سازمانی متعالی، سرآمد و پیشرو در حوزه تجهیزات پزشکی را با توجه به اصول مشتری مداری و تعهد به شناسایی و برآورده ساختن الزامات سیستم مدیریت کیفیت و الزامات و قوانین زیست محیطی، ایمنی و بهداشت و به واسطه اتکا بر توانمندی و شایستگی کارکنان خود جامع عمل پوشانده تا ضمن تثبیت موقعیت پیشتاز خود در داخل کشور در عرصه های فراملی و منطقه ای نیز حضوری فعال داشته باشد.

5- ما در اسوه چه می کنیم؟

شرکت دانش بنیان ابزار پزشکی اسوه آسیا  در سال 1387 در زمینه تولید انواع ایمپلنت های ارتوپدی آغاز بکار نمود. این شرکت با هدف خودکفایی کشور در زمینه تولید ایمپلنت های ارتوپدی و نیز تبدیل شدن به برندی موثر در این صنعت فعالیت خود را ادامه داد به نحوی که در حال حاضر توانسته است سبد جامعی از محصولات  شامل ایمپلنت های ارتوپدی، ستون فقرات، فک و صورت و بیو مواد را ارائه نماید.

شرکت اسوه پیشگام در عرصه تحقیقات بیولوژیکی برای اولین بار در ایران موفق به طراحی، توسعه و تجاری سازی گرفت های استخوانی سنتزی گردیده است.

واحد تحقیق و توسعه ی شرکت ابزار پزشکی اسوه آسیا دارای متخصصین متعدد در حوزه های پزشکی، مهندسی پزشکی، بیو مواد و مهندسی بافت و مهندسی مکانیک، در زمینه ایده پردازی، هدف گذاری، تولید آزمایشی و جمع آوری داده های کلینیکال با هدف دستیابی به شرایط بهینه ایمنی و عملکرد محصولات دانش بنیان فعالیت می کنند.

اسوه از طرح های دانش بنیان در زمینه تولید تجهیزات پزشکی نوین و فن آورانه با هدف رفع مشکلات جامعه پزشکی، استقلال و خودکفایی کشور و دستیابی به مرز های دانش تجهیزات پزشکی، استقبال و در این زمینه سرمایه گذاری می نماید.

6- شرایط اخذ نمایندگی فروش شرکت اسوه چگونه است؟

درخواست اخذ نمایندگی فروش با توجه به لیست نمایندگان مجاز در مناطقی که تحت پوشش قرارنگرفته است امکان پذیر است.

برای درخواست اخذ نمایندگی می توانید با واحد بازرگانی در دفتر مرکزی به یکی از روش های زیر ارتباط برقرار کنید:

شماره دفتر مرکزی   9-32400858-51-98+

شماره مدیر بازرگانی         09153037883

ثبت درخواست در بخش درخواست نمایندگی سایت اسوه

7- فرآیند خرید محصولات از اسوه چگونه است؟

خرید محصولات از نمایندگان مجاز عرضه محصولات اسوه که لیست نمایندگان به همراه آدرس و تلفن تماس در قسمت تماس با ما در سایت اسوه موجود است.

ارتباط با واحد فروش در دفتر مرکزی به یکی از روش های زیر:

تلفکس                    32400856-051

شماره پیام رسان تلگرام 09035223997

شماره پیام رسان سروش 09030657519

ایمیل Osve_medical@yahoo.com

لازم به ذکر است درخواست خرید برای مراکز که از طریق نمایندگی های شرکت در سراسر کشور پوشش داده نشده اند از طریق ارسال درخواست در سربرگ بیمارستان، با مهر و امضا واحد مربوطه به یکی از روش های فوق مورد پذیرش می باشد.

در صورت موجود بودن اقلام درخواستی، ظرف مدت 24 تا حداکثر 72 ساعت از طریق باربری تحویل می شود.

8- قیمت محصولات اسوه در مقایسه با محصولات مشابه در چه سطحی است؟

علی رغم اینکه محصولات اسوه از نظر کیفی در تراز برند های برتر قرار دارد، ولی در عین حال با قیمت مصوب سایت IMED به بازار عرضه می شود.

قیمت گذاری محصولات اسوه بر اساس رابطه بین عرضه و تقاضا و چندین روش قیمت گذاری و بر مبنای اهداف سازمانی در جهت بهبود موقعیتمان در بازار رقابتی است.